intertekstualny obraz i dialog to spektakl powarsztatowy, będący połączeniem teatru tańca, plastyki i performencu. Część taneczna opiera się dodatkowo na motywach zaczerpniętych ze sztuki teatralnej Łukasza Mikołajewskiego i zrealizowany w formie improwizacji tanecznej. Temat wesela jako pretekstu do spotkań i rozmów przyjął formę tańca, barwy, kształtu i performatywnego działania na scenie.

Opieka choreograficzna: Bartłomiej Raźnikiewicz, asystent choreografa: Paulina Grochowska, asystent reżysera: Johnny Popiel. Oprawa plastyczna: Zbigniew Pieczyński. Organizator: Stowarzyszenie Jarocin XXI. Projekt dofinansowany z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta i Gminy Jarocin.O PROJEKCIE
Wesele, uroczystość odbywająca się z okazji zaślubin, to pretekst do spotkań i wymiany poglądów - dialogu międzypokoleniowego i międzykulturowego. Takiż ma mieć charakter projekt - międzypokoleniowy, interdyscypli-narny i międzykulturowy. W jego zakres wejdą warsztaty teatralne, taneczne oraz plener malarski.
O projekcie - czytaj więcej »
AKTUALNOŚCI
20 sierpnia 2010r. o godzinie 22:30 zapraszamy na jarocińską plażę, gdzie odbędzie się spektakl powarsztatowy "Wesele - inspiracje".

W sobotę, 21 sierpnia 2010r. o godzinie 17:00 zapraszamy natomiast do Skarbczyka na wernisaż wystawy "Obrazy i instalacje".
Aktualności - czytaj więcej »
PROWADZĄCY
Teatr Ruchu Ko-Inspiracja z Poznania to grupa powstała w zeszłym roku. Tworzą ją młodzi ludzie zafascynowani tańcem, o różnych doświadczeniach tanecznych. Grupą opiekuje się trzech choreografów związanych z Polskim Teatrem Tańca oraz Movements Factory - Bartłomiej Raźnikiewicz, Adrian Rzetelski i Piotr Chudzicki.
Prowadzący - czytaj więcej »

© 2010 - Stowarzyszenie Jarocin XXI