Strona główna
O nas
Działalność
Kino Echo
Jarociński Kongres Kultury


Subskrypcja Newslettera

Jeżeli chcesz wiedzieć
co dzieje się w kinie Echo
i w Stowarzyszeniu Jarocin XXI,
zapisz się do naszego
cotygodniowego biuletynu informacyjnego.


º º º º º

Repertuar
Czwartkowa Akademia Filmowa
Oferta dla szkół i przedszkoli
Wydarzenia
MAMA Kino
Kino Sensoryczne

Europa Cinemas
KinAds

MAMA kino

KINO Z MALUCHEM

Na życzenie widzów wraca: Mama Kino. W nieco innej formie: zapraszamy rodziców, nie tylko mamy, ale i tatusiów. Dla wygody dzieci w kinie będzie ciszej i jaśniej, a nikomu nie będzie przeszkadzać zmienianie pieluszki. Pomożemy z wózkiem i podgrzejemy mleczko, a przede wszystkim damy mamom i tatom szansę na obejrzenie filmu...

Na pierwszy seans Kina z Maluchem zapraszamy w sobotę: 23 czerwca na godzinę 11:00. Pokażemy: Królewnę Śnieżkę i Łowców. Bilety w cenie:15 zł (rodzic) 0 zł (dziecko) do nabycia w kasie kina.


º º º º º


MAMA kino powstało z myślą o mamach, które na urlopach macierzyńskich i wychowawczych nie mają czasu i możliwości pójścia do kina na popołudniowy seans. Mamy z dziećmi zapraszamy do kina w czasie przedpołudniowego spaceru. W kinie będzie jaśniej i ciszej niż zwykle, tak aby żadne dziecko nie czuło dyskomfortu. Zapewnimy pomoc we wniesieniu wózka na salę kinową, podgrzewacz do mleczka, przewijak i świetną zabawę dla mam. MAMA kino będzie gościć w jarocińskim kinie raz na miesiąc.


Tytuł: Mamma Mia!
Reżyseria: Phyllida Lloyd
Gatunek: musical
Produkcja: USA 2008
Czas projekcji: 110 min.
Ograniczenia wiekowe: od 12 lat
Gramy: 15 października
Bilety: 12zł i 0zł (dziecko)
Główną bohaterką "Mamma Mia!" jest młoda dziewczyna, którą, wyzwolona i niegdyś zbuntowana matka, wychowywała samotnie na greckiej wyspie. Dziewczyna nigdy nie dowiedziała się kto jest jej ojcem. Sama znajduje trzech mężczyzn, którzy mogliby nim być i zaprasza ich na swoje wesele.


º º º º º


Udało się!
Na pierwszym seansie "Mama kino", na którym pokazaliśmy "Seks w wielkim mieście" mamy i maluchy dopisały. Dzieci były grzeczne, a mamy zadowolone. Obiecujemy powtórkę w październiku z "Mamma Mia!".

   © Stowarzyszenie Jarocin XXIpolityka cookieswebmaster: JaMic 1999-2023